III. Zamagurský Motozraz - foto reportáž

III. Zamagurský Motozraz - foto reportáž

Viac ako sto motocyklistov nielen so Slovenska, ale tiež s Poľska sa stretlo na III. Zamagurskom Motozraze v Spišskej Starej Vsi na Slovensku. Zraz trval tri dni, ale hlavné body sa konali v piatok a sobotu.

V priebehu zrazu, organizátori zabezpečili skvelú zábavu pre publikum. Dva dni boli naozaj rockové. Na javisku vystúpili hviezdy slovenskej punkrockovej scény - skupina Konflikt, a tiež finalista ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT skupina Sweet Zone. Skvelý výkon mala mládežnícka Skupina z Popradu - Running River, ktorej repertoár sa vzťahuje na skupiny, ako sú Guns N 'Roses, Iron Maiden alebo AC / DC.

Pre účastníkov zrazu boli organizované preteky v slalome, šprinte na 200 metrov a predovšetkým súťaž o najkrajši stroj III Zamagurského Motozrazu. Tu organizátori mali ťažký oriešok, pretože nechýbalo veľa krásnych motorov, niektoré žiarili ako vianočný stromček na Vianoce.

Najväčším lákadlom celej akcie bola večerná ukážka s ohňom kaskadérskej skupiny Streetfighter z Nitry. Dvaja motocyklisti ukázali úžasné kúsky, ktoré možno vykonať na motorke, alebo keď stojíte vedľa nej a drží sa iba za volant. Bola jazda na jednom kole, stojac na volante, a konečne stojac na sedadle. Ale najpôsobivejšie bolo, "pálenie gumy" s horiacim kerozínom,ktorý rozsvietil motocykle.

Organizátori pozývajú aj na budúci rok, taktiež do Spišskej Starej Vsi na IV. Zamagurský Motozraz. Podľa oznámenia - atrakcií bude ešte viac.


Text a foto: Michał Adamowski

Galéria fotografií