Tadeusz "Perfect Season" Błażusiak Majstrom Ameriky 2011

Poľský jazdec Autoklubu v Krakove Tadeusz Blażusiak, už tretí raz za sebou zostal majstrom Severnej Ameriky v enduro hall. Američania ho nazvali Mr. Taddy "Perfect Season" Błażusiak. Tadeusz vyhral šampionát v neuveriteľnom štýle - dosiahnul tzv. PERFECT SEASON. Taddy je vôbec prvým jazdcom, ktorý vyhral všetky preteky cyklu. Úplne dominoval celú sezónu a vyhral všetky finále 2011 - (čiže osem).

Posledné kolo sa konalo v Las Vegas a bolo jedinečné vďaka svojej veľkosti (dve finále). AMA (American Motorcycle Association) chcela týmto spôsobom zdôrazniť dôležitosť pretekov v Las Vegas, ktoré sú prestížne a majú osobitné miesto pre väčšinu Američanov.

Po pretekoch Blażusiak priznal, že cítil napätie v kvalifikácii a vôbec, "hustú" atmosféru pred štartom. Nemôžno to poprieť, zvlášť po analýze výsledkov kvalifikácii, ktorú nečakane nedokázalo zvládnuť veľa silných konkurentov (Haaker, Rookstool).

Potom, čo si zabezpečil majstrovský titul vyhral obydva finále a zabezpečil si osobitné miesto v amerických dejinách športu - získal majstrovstvo Ameriky cez "PERFECT SEASON" (Bol neporaziteľný v priebehu celej sezóny, absolútne dominoval a zvíťazil všetkých osem finále majstrovstiev Ameriky 2011).

Od roku 2007, hráč zmenil športové odvetvie z trial na endurocross a extrémne enduro a podpísal zmluvu s továrňou KTM. Ako prvý v histórii vyhral päťkrát jednu z najťažších súťaži sveta enduro: Erzbergrodeo.